تدریس خصوصی اول دبستان

معلم خصوصی اول دبستان

علت اهمیت تدریس خصوصی اول دبستان،این است که کلاس اول دبستان مهم ترین سال تحصیلی در دوره آموزشی 12 ساله است. دانش آموزان با ورود به سال اول دبستان برای اولین بار آموزش رسمی را آغاز می کنند. دانش آموزانی که از نظر سنی 6 یا 7 ساله هستند و دایره لغات کاملی ندارند. ذهن آنها همانند یک لوح پاک و سفید آماده دریافت اطلاعات جدید است.

آنها در این پایه تحصیلی برای اولین بار با بسیاری از مفاهیم علمی از جمله مفاهیم ریاضی آشنا می شوند. مطمئنا تدریس به چنین دانش آموزانی بسیار سخت و مستلزم تجربه و مهارت بالا است. البته باید در نظر داشت که همه این دانش آموزان شرایط نرمالی ندارند. برخی از دانش آموزان دچار بیش فعالی هستند. برخی اختلالات یادگیری دارند و برخی نیز به دلیل مشکلاتی چون انزوا و خجالت زیاد نمی توانند با جو کلاسی تعامل برقرار کنند.

معلم خصوصی دبستان

معلم خصوصی خوب اول دبستان باید اشراف کامل به روش های اول دبستان داشته باشد. و همچنین نحوه ارتباط موثر با دانش آموز اول دبستان را بلد باشد. و همواره در جهت بهبود شیوه یادگیری دانش آموز اول دبستان در کلاس خصوصی اول دبستان اطلاعات بروز داشته باشد.

معلم خوب اول دبستان در آموزشگاه کانون تدریس خصوصی دبستان که موسسه کاملا تخصصی در مقطع دبستان می باشد. از تجربه و کارنامه درخشانی برخوردار است. و بالاترین سطح رضایت دانش آموزان و خانواده ها را با ارتقاء سطح یادگیری دانش آموز در دروس پایه اول دبستان بدست آورده است.

چرا تدریس خصوصی اول دبستان اهمیت بالایی دارد؟

علت اینکه تدریس خصوصی اول دبستان از اهمیت بالایی برخوردار است این است. که معمولا دانش آموزانی که در این مقطع از تحصیل مشکل داشته باشند در مقاطع بالا هم به مشـــــــکلات درسی و اعتماد به نفس می خـــــورند. برای اینکه از آسیب روحی و روانی و تحصیلی دانش آموز جلوگیری کنیم. در صورت نیاز با تدریس خصوصی اول دبستان با معلم رسمی اول دبستان این مسئله را در همین پایه حل می کنیم.

تعداد جلسات تدریس خصوصی اول دبستان

تعداد جلسات تدریس خصوصی اول دبستان از جمله سوالاتی است که خانواده های دانش آمورزان از مشاوران آموزشگاه می پرسند. تعداد جلسات تدریس خصوصی اول دبستان را پایه شاگرد و نوع هدف از ثبت نام دانش آموز مشخص می کند. و ابتدا یک دوره آموزشی جهت آموزش خصوصی اول دبستان ثبت نام صورت می گیرد. و بعد از سپری شدن جلسات ثبت نامی در صورت نیاز مجدد تمدید می شود.

قیمت تدریس خصوصی اول دبستان

شهریه تدریس خصوصی اول دبستان بستگی به شرایط دانش آموز و نحوه برگزاری کلاس دارد. و قیمت تدریس خصوصی اول دبستان از 50000 تومان تا 165000تومان را شامل می شود. و مدت زمان تدریس خصوصی پایه اول دبستان 90 دقیقه می باشد.

تدریس خصوصی اول دبستان

تدریس خصوصی اول دبستان با معلم مدرسه

به جهت اینکه پایه اول دبستان از حساسیت بالایی برخوردار است معلم خصوصی اول دبستان باید کامل مسلط به روش تدریس اول دبستان باشد. و کانون تدریس خصوصی دبستان از معلم های آموزش و پرورش جهت تدریس خصوصی اول دبستان بهره می برد. و این دغدغه و نگرانی خانواده ها از معلم دانش آموز اول دبستان را از بین می برد.

آموزش آنلاین اول دبستان

کانون علاوه بر کلاس های حضوری دبستان بدلیل اینکه برخی خانواده ها تمایل به تشکیل کلاسهای آنلاین داشتند. از قبیل دوری راه ، پیشگیری از بیماری ، مقرون به صرفه بودن… کلاس آنلاین اول دبستان را نیز برگزار می کند. از نظر کیفیت آموزشی تقریبا با کلاس های حضوری برابری می کند .

آموزش آنلاین اول دبستان مزیت های از جمله مقرون به صرفه بودن ، جلوگیری از سرایت بیماری و عدم محدودیت زمان … را در بر می گیرد. و دانش آموزان اول دبستان که نیاز به کلاس های آنلاین اول دبستان را دارند. می توانند کلاس خصوصی آنلاین اول دبستان را ثبت نام نمایند.

تدریس خصوصی فارسی اول دبستان

تدریس خصوصی ریاضی اول دبستان

روش های آموزش و تدریس دبستان برخلاف شیوه های سنتی که فقط مبتنی بر سخنرانی بود. بر پایه ارتباط گرفتن و استفاده از ابزارهای بازی و روش های نوین آموزشی  استوار است.

فارسی دبستان کتاب پایه ای بسیار مهمی است. در واقع هنر و ظرافت معلم برای تدریس خصوصی فارسی دبستان در این است. که بتواند با متدهای نوین آموزشی معلم خصوصی فارسی اول دبستان و از طریق تکنیک هایی مانند بازی، نقاشی، شعر و … تدریس کند. و دانش آموز را علاوه بر تسلط به درس فارسی دبستان به علاقه مندی بالای برسانند.

 درس فارسی دبستان یا تدریس خصوصی خواندن و نوشتن چنانچه به صورت اصولی آموزش داده شود دانش آموز با علاقه زیاد در مقاطع بالا هم از درس فارسی لذت می برد. و لازم به ذکر است دانش آموزانی که در پایه دبستان نسبت به درس فارسی علاقه نداشته باشند. این مشکل حتی تا زمان کنکور و دانشگاه همراه دانش آموز خواهد بود. و تلاش اساتید کانون بر این است. که با روش های آموزشی استاندارد و نوین مشکل پایه درسی دانش آموزان را حل کنند و آنها را به درس فارسی علاقه مند کنند.

تدریس خصوصی ریاضی اول دبستان

تدریس خصوصی ریاضی اول دبستان

کانون تدریس خصوصی دبستان با گـــــــــــردآوری بهترین معلم های خصوصی ریاضی دوم ابتدایی و اساتید آموزشی سطـح كشور و بعد از بررسی سوابق و تایید آنها، با فراهم كـــــــردن بستر مقــــــایسه و رتبه بنــدی بر اساس قیمت و سطح تدریس اساتید ریاضی سوم ابتدایی در انتخاب بهتر به دانش پذیران كمك می كند. دانش پذیران می توانند مدرسین موردنظرخود را بر اساس دروس ، منطقه و رتبه بندی در كل كشور به راحتی جستجو كرده و پس از انتخاب، بصورت آنلاین درخواست دهند.

اهمیت تدریس خصوصی ریاضی اول دبستان

برای اکثر ما مفاهیم پیش پا افتاده ای چون اعداد و ارقام و جمع و تفریق آنها بسیار ساده و بدیهی هستند. اما فهماندن و فهمیدن این مفاهیم به دانش آموزان پایه اول ابتدایی به این آسانی که ما تصور می کنیم نیست. همانطور که گفتیم همه دانش آموزان شرایط یکسانی ندارند. برخی از آنها ممکن است به بیش فعالی یا اختلال تمرکز و یادگیری دچار باشند، برخی از آنها ترس از حضور در کلاس و تعامل با مدرس دارند. و بسیاری از آنها حتی نمی دانند که اگر در یادگیری درس مشکل دارند باید دقیقا چه کاری انجام دهند.

شیوه های تدریس ریاضی اول دبستان

می دانیم که کودکان از استعدادهای متفاوتی در یادگیری برخوردارند، بنابراین نباید انتظار داشت. که همه دانش آموزان مفاهیم درسی ریاضی را به یک اندازه بیاموزند. ممکن است برخی از شاگردان نیاز به توضیحات بیشتر یا روش های متفاوتی برای تدریس داشته باشند. بنابراین شیوه های تدریس ریاضی اول دبستان نقش مهمی در آموزش کودکان کلاس اول دارند.

بسیاری از کارشناسان آموزشی معتقدند که ریاضی اول دبستان باید با بازی و سرگرمی همراه باشد چرا که هنوز کودک اول دبستان ذهنیتی در مورد آموزش رسمی ندارد. از طرفی بسیار مهم است. که دانش آموز مفاهیم پایه ای کتاب ریاضی اول را به خوبی بیاموزد. تسلط خوبی به کتاب ریاضی داشته باشد و با آمادگی و شناخت کافی از  ریاضیات به کلاس دوم دبستان وارد شود.

بهترین روش آموزش کلاس ریاضی اول دبستان

اگر دانش آموزی به هر دلیل (اعم از عدم تمرکز، اختلالات یادگیری و بیش فعالی، بیماری، ترس از معلم و …) نتواند در کلاس درس ریاضی را به خوبی بیاموزد. برگزاری کلاس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی ریاضی اول دبستان اول لازم و ضروری است، بهترین روش برای یادگیری ریاضی اول دبستان آن است. که یک شیوه تدریس با توجه به شخصیت دانش آموز و راحتی او در یادگیری انتخاب شود. این روش باید مطابق با روش استاندارد تدریس در سیستم آموزش و پرورش بوده و دانش آموز را دچار دوگانگی و سردرگمی در آموزش نکند.

بهترین معلم تدریس خصوصی ریاضی اول دبستان

همانطور که حدس می زنید نقش معلم در یادگیری ریاضی کلاس اول بسیار پر رنگ تر از تصور ما است. شاید بتوان گفت که این موضوع حتی نسبت به استعداد یادگیری ریاضی دانش آموز نیز اهمیت بیشتری دارد. بنابراین توصیه ما این است که برای برگزاری کلاس خصوصی ریاضی اول دبستان از حضور مدرسین با تجربه، مهارت و دانش بالا استفاده کنید. دسترسی به چنین معلمانی کار آسانی نیست، اما استفاده از خدمات آموزشی مدرسانه این امکان را برای شما فراهم می کند. که بهترین اساتید تدریس ریاضی اول دبستان را در اختیار داشته باشید.

تدریس خصوصی علوم اول دبستان

تدریس خصوصی علوم اول دبستان

علوم دبستان کتاب پایه ای بسیار مهمی است. در واقع هنر و ظرافت معلم برای تدریس خصوصی علوم دبستان در این است که بتواند با متدهای نوین آموزشی و از طریق تکنیک هایی مانند بازی، نقاشی، شعر و … تدریس کند. و دانش آموز را علاوه بر تسلط به درس فارسی دبستان به علاقه مندی بالای برسانند.

 درس علوم دبستان چنانچه به صورت اصولی آموزش داده شود دانش آموز با علاقه زیاد در مقاطع بالا هم از درس ریاضی لذت می برد. و لازم به ذکر است دانش آموزانی که در پایه دبستان نسبت به درس فارسی علاقه نداشته باشند. این مشکل حتی تا زمان کنکور و دانشگاه همراه دانش آموز خواهد بود. و تلاش اساتید کانون بر این است که با روش های آموزشی استاندارد و نوین مشکل پایه درسی دانش آموزان را حل کنند و آنها را به درس ریاضی علاقه مند کنند.

 

معلم خصوصی خوب اول دبستان

برای موفقیت فرزندم در پایه اول ابتدایی چه نکاتی را رعایت کنم؟

1– همه تکلیف و مطالعه خود را در یک جلسه تمام نکنید.

2- برنامه‌ریزی مطالعه

3- مطالعه در ساعات مشخص و یکسان در هر روز

4- هدف مطالعه را تعیین کنید

5- هرگز جلسه مطالعه خود را به تعویق نیندازید

6- با موضوعاتی که به نظرتان خیلی دشوار هستند، مطالعه خود را شروع کنید

7- قبل از مطالعه، یادداشت‌های خود، از کلاس قبلی را مرور کنید

8- در جریان مطالعه باید بر موضوع متمرکز شوید و مراقبت کنید تا حواس‌تان پرت نشود

9- از گروه‌های مطالعه به طور موثری استفاده کنید.

10- یادداشت‌ها، کارهای مدرسه و سایر مطالب کلاسی را در پایان هفته مرور کنید

ارزیابی عملکرد و پیگیری وضعیت دانش آموز اول دبستان

از جمله دیگر مزیت های استفاده از کلاس خصوصی اول دبستان در کانون تخصصی دبستان این است که مدرسین ما ملزم به ارائه گزارش کار بعد از پایان هر کلاس درسی هستند، این گزارش شامل عملکرد دانش آموز در کلاس، میزان یادگیری، همکاری او در کلاس درس، تمرکز، حل تمرین و … می شود. امتیازاتی بین 1 تا 20 توسط دبیر به هریک از این فعالیت ها تعلق می گیرد که می تواند به خوبی بیانگر راندمان کلاس های درسی باشد. به این ترتیب والدین قادر هستند که ضمن رصد فعالیت فرزند خود در کلاس درسی، برای بهبود شرایط و حصول نتیجه بهتر در مورد تعداد جلسات تدریس خصوصی و ساعت آن تصمیمگیری کنند.

برگزاری کلاس آموزشی اول دبستان

از جمله دیگر اقدامات کانون تدریس خصوصی دبستان که او را از سایر موسسات مشابه متمایز می سازد، برگزاری کلاس های آموزشی دوره ای برای به روز نگه داشتن دانش معلمان دبستان و همچنین آموزش روش های روانشناسانه برای ارتباط برقرار کردن بهتر با انواع شخصیت های دانش آموزان و همچنین روش های برخورد با دانش  آموزان دچار تنش ذهنی، رفتاری و عملکردی است.

تدریس خصوصی دبستان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *