آموزشگاه تدریس خصوصی دبستان

آموزشگاه تخصصی دبستان

آموزشگاه تدریس خصوصی دبستان: همه ما در هر مرحله از زندگی که باشیم هیچ گاه معلم کلاس اول خود را فراموش نمی کنیم.آموزشگاه تدریس خصوصی دبستان، پایه اول دبستان تا ششم دبستان ، آماده ارائه خدمات آموزشی برای شما عزیزان می باشد. حتی اگر مهمترین اتفاقات روزمره را فراموش کنیم در هر شــرایط سنــی کـه باشیم این اسم در ضمیر ناخودآگاه ما حک شده است ؛معلم خصوصی دبستان. پس امروز می خواهیم در مورد یادگیـری و نقش ان درتمام طول زندگی سخـــن بگــــوییم.

معلم خصوصی دبستان

آموزشگاه معلم خصوصی دبستان، پایه اول دبستان تا ششم دبستان ، تدریس خصوصی در مقطع دبستان، را انجام می دهد. امــــروزه درکشور ما به دلیل  مشغله کاری و کمبود وقت والــــدین بـــرای آمــــوزش و یـــادگــــیری کـــودک بیشــــتر از مهــــد کــــودک استفــاده می کنند.آموزشگاه تدریس خصوصی دبستان یعنی کودک بیشتر وقت خـود را درمهــــد کــــودک وبیـــرون ازخانه می گـــــذرانند.

تخصصی ترین آموزشگاه تدریس خصوصی دبستان در کشور

بهترین آموزشگاه دبستان، آموزشگاهی است که از اساتید با تجربه و متخصص در زمینه آموزش دروس دبستان بهره مند باشد. کانون آموزش خصوصی و آنلاین دبستان با برخورداری از معلم های مدارس نمونه و آموزشگاه های رسمی در خدمت دانش آموزان دبستان می باشند. و تفاوت مدرسان ویژه دبستان و آموزش و پرورش در تسلط به روش های آموزشی استاندارد و بروز می باشد و همچنین آشنایی کامل به سوالات امتحانی و آموزش هدفمند در جهت ارتقا سطح تحصیلی دانش آموز دبستان می باشد.

تدریس خصوصی اول دبستان| تدریس خصوصی دوم دبستان| تدریس خصوصی سوم دبستان| تدریس خصوصی چهارم دبستان | تدریس خصوصی پنجم دبستان| تدریس خصوصی ششم دبستان

تدریس خصوصی مقطع دبستان
تدریس خصوصی از اول دبستان تا ششم دبستان

اهمیت و ضرورت تدریس خصوصی در مقطع دبستان

با تدریس خصوصی دبستان، کودک قبل از ورود به دبستان بایـــد پیش دبستانـــــــــــی را سپـــری کنــــد تا هـــم ازمحیط خانه و والدین دورتر شود و هم همه آنچه را که به بصورت طوطی وار یاد گرفته حـــالا نیاز است همه یاد گرفته های خود رابراساس قواعــد و اصول یادگیـــری باشــــد. لازم به ذکـــــراست که مرحله ابتدایی از مهمترین و اســــاسی ترین مقـــطع تحصــــیلی هــــر فــــردی  می باشد و گذراندن این دوره از تحصیل اجباری می باشد.لذا باید بسیار دقیق و با برنامه ریزی خاص صورت گیرد زیرا  دراین دوره تدریس خصوصی دبستان است که   کودک به درس علاقه مند می شود و درهمین دوره هم از درس و کتاب زده می شــــــــــــــود.  

به همین خاطر بسیاری ازموسسه ها شروع به تعلیم معلمان به صورت  ویژه    جهت تدریس خصوصی مقطع ابتدایی کرده اند. این معلمان تدریس خصوصی دبستان باید به روش های جدید و دانش امروزی مسلط باشند .  معلمان جهت تدریس خصوصی در مقطع  ابتدایی باید از روشی مناسب و هدفمند و با اثربخشی مناسب استفاده کنند،که آموزش آنها همراه با تمرین و تکرار باشد.

معلم خصوصی دبستان،با روشهای استاندارد آموزش و پرورش

معلمانی که به صورت ،تدریس خصوصی دبستان ،در مقطع دبستان تدریس میکنند ، باید مطالب را به گونه ایی به شاگردان خود آموزش بدهند که باعث تقویت قدرت ذهنی و افزایش یادسپاری مطالب شود.چون ذهن این کودکان کاملا باز است و  هر  آنچه را که به آنها یاد داده شود تا پایان عمر در ذهن آنها باقی می ماند.پس باید مطالب به صورت کاملا مفهومی وعمیق و با دقت وتمرکز بالا باشد و  هر گونه ابهام را برای دانش آموز  از بین ببرد.

کانون تدریس خصوصی دبستان بسیاری از کلاس های خصوصی و معلمانی برای تدریس انتخاب می کنند ، که هدف آنان در جهت رفع ابهام وتسلط و فهم و عمق بیشتر مطالب در ذهن شاگردان باشد.دوره ابتدایی اولین مرحله رسمـــی آموزشــی کودکان می باشد. به همیـــن خــــاطر دروس ابتدایی بصورت روبرو ( بیشتر دیداری وگاهی شنیداری )می باشـــــد چــــون دروس آنها شامل ریاضیات،انشا،املا،خواندن فارسی وعلوم می باشد.

با تدریس خصوصی تخصصی پایه درسی فرزندان خود را قویتر کنید

در تدریس خصوصی ابتدایی مهمترین و اولین عامل در پیشرفت دانش آموزان مرحله ارتباط گیری است.همانطور که در بالاذکر شد تمام درس های ابتدایی به صورت تفهیمی می باشد مثل ریاضی،علوم،جمله سازی، املاو…که اکثر کودکان در این دروس به مشکل برمی خورند. به همین دلیل اغلب خانواده ها برای اینکه کودکان آنها ضعیف عمل نکنند و بعضا از لحاظ روانی به صورت چشم وهم چشمی می باشد از معلم خصوصی برای تدریس کودکان خود کمک می گیرند.


قیمت تدریس خصوصی دبستان

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی از عوامل مختلفی متاثر است.تعداد درس ها و میزان ساعات جلسات از جمله عوامل مهم در قیمت جلسات تدریس خصوصی دروس ابتدایی است.قیمت کلاس های تدریس خصوصی ابتدایی با سابقه و تسلط استاد بر روی کتاب های درسی و افزایش مقطع تحصیلی معلم خصوصی ارتباط مستقیم دارد.اساتید جهت تدریس خصوصی ابتدایی در هر پایه ای باید بطور کامل بر روی دروس آن پایـــه تسلــــط داشته باشد.شرکت در کلاس های تدریس خصوصی بهترین روش برای تسلط در دروس ابتدایی است.

معلم خصوصی دبستان

شرکت در کلاس های تدریس خصوصی بهترین روش برای تسلط در دروس دبستان است.
تدریس کلیه دروس مقطع دبستان جهت آمادگی دانش آموزان برای ورود به مدرسه و همچنین تدریس خصوصی تمامی دروس در پایه های مختلف ابتدایی از کلاس اول تا کلاس ششم دبستان به همراه مرور درس های سال گذشته هر پایه.

معلم خصوصی دبستان
تدریس خصوصی با معلم رسمی آموزش و پرورش

ما با بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای آماده پاسخگویی به نیاز آموزشی و علمی تمام دروس مقطع ابتدایی کودکان از پایه یکم ابتدایی تا ششم هستیم.شما تنها با یک می توانید از مشورت کارشناسان ما بهره مند شوید.


در ادامه لیست دروس دبستان جهت راحتی و انتخاب شما قرار داده شده است.

لیست کتاب های دوران دبستان:
لیست دروس سال اول ابتدایی

1- فارسی بخوانیم
2- فارسی مهارت های نوشتن
3- ریاضی
4- علوم تجربی
5- قرآن

لیست دروس سال دوم ابتدایی

1- فارسی دوم دبستان ( مهارت های خوانداری )
2- فارسی دوم دبستان 0 مهارت های نوشتاری )
3- ریاضی دوم دبستان
4- علوم تجربی دوم دبستان
5- آموزش قرآن
6- هدیه های آسمان ویژه ی اهل سنت دوم دبستان

لیست کتاب های ابتدایی سال 1399-1400

لیست دروس سال سوم دبستان

1- فارسی خوانداری سوم ابتدایی
2- فارسی نوشتاری سوم ابتدایی
3- ریاضی سوم ابتدایی
4- آموزش قرآن
5- علوم تجربی
6- هدیه های آسمان
7- هدیه های آسمان ویژه اقلیت های مذهبی
8- مطالعات اجتماعی

لیست دروس چهارم ابتدایی

1- فارسی نوشتاری چهارم ابتدایی
2- فارسی خوانداری چهارم ابتدایی
3- ریاضی
4- مطالعات اجتماعی
5- هدیه های آسمان
6- آموزش قرآن
7- علوم تجربی
8- هدیه های آسمان ویژه اهل سنت
9- هدیه های آسمان ویژه اقلیت های مذهبی

لیست دروس پنجم دبستان

1- فارسی خوانداری
2- فارسی نگارش
3- ریاضی
4- هدیه های آسمان
5- کار و فناوری
6- علوم تجربی
7- آموزش قرآن
8- مطالعات اجتماعی
9- هدیه های آسمان ویژه اهل سنت
10- هدیه های آسمان ویژه اقلیت های مذهبی

لیست دروس ششم ابتدایی

1- فارسی ششم دبستان
2- نگارش فارسی
3- ریاضی
4- آموزش قرآن
5- علوم تجربی
6- هدیه های آسمان
7- کتاب کار و فناوری
8- مطالعات اجتماعی
9- کتاب کار تفکر و پژوهش
10- هدیه های آسمان ششم دبستان ویژه اهل سنت


تدریس خصوصی حضوری و آنلاین دبستان

جستجوهای مرتبط :

تدریس خصوصی اول دبستان

تدریس خصوصی دوم دبستان

تدریس خصوصی سوم دبستان

تدریس خصوصی چهارم دبستان

تدریس خصوصی پنجم دبستان

تدریس خصوصی ششم دبستان

کانون تدریس خصوصی دبستان
با مشاوران آموزشگاه تماس حاصل نمائید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *