معلم خصوصی پیش دبستانی، دوره آمادگی دبستان

تدریس خصوصی پیش دبستان

تدریس خصوصی پیش دبستانی همه ما در هر مرحله از زندگی که باشیم. هیچ گاه معلم خصوصی پیش دبستانی اول خود را فراموش نمی کنیم.حتی اگر مهمترین چیزهای روزمره را فراموش کنیم در هر شرایط سنی که باشیم این اسم در ضمیر ناخودآگاه ما حک شده است.

پس امروز می خواهیم در مورد یادگیری ونقش ان درتمام طول زندگی سخن بگوییم.امروزه درکشور ما به دلیل  مشغله کاری و کمبود وقت والدین برای آموزش و یادگیری کودک بیشتر از مهد کودک استفاده می کنند.یعنی کودک بیشتر وقت خود رادرمهد کودک وبیرون ازخانه میگذرانند.

آموزش پیش دبستانی در منزل

تدریس خصوصی پیش دبستانی پس بیشترین یادگیری وآموزش کودک دربیرون از خانه می باشد .یعنی شکل گیری شخصیت کودک و اینکه درآینده چه جایگاهی دارد.ازمحیط بیرون از خانه نشات می گیرد. کودک قبل از ورود به مدرسه .مهد کودک،پیش دبستانی ومرحله ورود به دبستان می باشد.پس می توان گفت مقطع تدریس خصوصی پیش دبستانی نقش مهمی در زمینه یادگیری و سطح سواد آینده یک فرد را دارد.

تدریس خصوصی پیش دبستانی

تدریس خصوصی پیش دبستانی کودک قبل از ورود به دبستان باید پیش دبستانی را سپری کند. تا هم ازمحیط خانه و والدین دورتر شود و هم همه آنچه را که به بصورت طوطی وار یاد گرفته حالا نیاز است همه یاد گرفته های خود رابراساس قواعد و اصول یادگری باشد. لازم به ذکراست که مرحله ابتدایی از مهمترین و اساسی ترین مقطع تحصیلی هر فردی  می باشد و گذراندن این دوره از تحصیل اجباری می باشد.

لذا تدریس خصوصی پیش دبستانی باید بسیار دقیق و با برنامه ریزی خاص صورت گیرد زیرا  دراین دوره است که کودک به درس علاقه مند می شود و درهمین دوره هم از درس و کتاب زده می شود. به همین خاطر بسیاری ازموسسه ها شروع به تعلیم معلمان به صورت  ویژه جهت تدریس خصوصی مقطع ابتدایی کرده اند.

معلم خصوصی پیش دبستانی

این معلمان تدریس خصوصی پیش دبستانی. باید به روش های جدید و دانش امروزی مسلط باشند .معلمان جهت تدریس خصوصی در مقطع ابتدایی باید از روشی مناسب و هدفمند و با اثربخشی مناسب استفاده کنند.که آموزش آنها به همراه تمرین و تکرار باشد.

 

تدریس خصوصی پیش دبستانی

تدریس خصوصی پیش دبستانی معلمانی که به صورت خصوصی در مقطع دبستان هستند باید مطالب رابه گونه ایی به شاگردان خود آموزش بدهند که هم باعث تقویت قدرت ذهنی و افزایش یادسپاری مطالب شود. چون ذهن این کودکان کاملا باز است. و هر آنچه را که به آنها یاد داده شود تا پایان عمردر ذهن آنها باقی می ماند.پس باید مطالب به صورت کاملا مفهومی وعمیق و با دقت وتمرکز بالا باشد و هر گونه ابهام را برای دانش آموز از بین ببرد.

تدریس خصوصی پیش دبستانی پس بسیاری از این کلاس های خصوصی و معلمانی که برای تدریس انتخاب می کنند. جهت رفع ابهام وتسلط و فهم و عمق بیشتر مطالب در ذهن شاگردان باشد.دوره ابتدایی اولین مرحله رسمی آموزشی کودکان می باشد.به همین خاطر دروس ابتدایی بصورت روبرو (بیشتر دیداری وگاهی شنیداری )می باشد. چون دروس آنها شامل ریاضیات،انشا،املا،خواندن فارسی و.. می باشد.

 

با ما پایه درسی فرزندان خود را قویتر کنید

در تدریس خصوصی ابتدایی مهمترین و اولین عامل در پیشرفت دانش آموزان مرحله ارتباط گیری است.همانطور که در بالاذکر شد تمام درس های ابتدایی به صورت تفهیمی می باشد. مثل ریاضی،علوم،جمله سازی، املاو…که اکثر کودکان در این دروس به مشکل برخورد می کنند.به همین دلیل اغلب خانواده ها برای اینکه کودکان آنها ضعیف عمل نکنند و بعضا از لحاظ روانی به صورت چشم وهم چشمی می باشد. از معلم خصوصی برای تدریس کودکان خود کمک می گیرند.


قیمت تدریس خصوصی پیش دبستانی

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی از عوامل مختلفی متاثر است.تعداد درس ها و میزان ساعات جلسات از جمله عوامل مهم در قیمت جلسات تدریس خصوصی دروس ابتدایی است.قیمت کلاس های تدریس خصوصی ابتدایی با سابقه و تسلط استاد بر روی کتاب های درسی و افزایش مقطع تحصیلی معلم خصوصی ارتباط مستقیم دارد.اساتید جهت تدریس خصوصی ابتدایی در هر پایه ای باید بطور کامل بر روی دروس آن پایه تسلط داشته باشد.شرکت در کلاس های تدریس خصوصی بهترین روش برای تسلط در دروس ابتدایی است.

معلم خصوصی پیش دبستان

شرکت در کلاس های تدریس خصوصی بهترین روش برای تسلط در دروس دبستان است.
تدریس کلیه دروس دوره دبستان جهت آمادگی دانش آموزان برای ورود به مدرسه. و همچنین تدریس خصوصی تمامی دروس در پایه های مختلف ابتدایی از کلاس اول تا کلاس ششم به همراه مرور درس های سال گذشته هر پایه.

 

در ادامه لیست دروس دبستان جهت راحتی و انتخاب شما قرار داده شده است.

لیست کتاب های دوران دبستان:

لیست دروس سال اول ابتدایی

1- فارسی بخوانیم
2- فارسی مهارت های نوشتن
3- ریاضی
4- علوم تجربی
5- قرآن

لیست دروس سال دوم ابتدایی

1- فارسی دوم دبستان ( مهارت های خوانداری )
2- فارسی دوم دبستان 0 مهارت های نوشتاری )
3- ریاضی دوم دبستان
4- علوم تجربی دوم دبستان
5- آموزش قرآن
6- هدیه های آسمان ویژه ی اهل سنت دوم دبستان

لیست کتاب های ابتدایی سال 1399-1400

لیست دروس سال سوم دبستان

1- فارسی خوانداری سوم ابتدایی.
2- فارسی نوشتاری سوم ابتدایی
3- ریاضی سوم ابتدایی
4- آموزش قرآن
5- علوم تجربی
6- هدیه های آسمان
7- هدیه های آسمان ویژه اقلیت های مذهبی
8- مطالعات اجتماعی

لیست دروس چهارم ابتدایی

1- فارسی نوشتاری چهارم ابتدایی
2- فارسی خوانداری چهارم ابتدایی
3- ریاضی
4- مطالعات اجتماعی
5- هدیه های آسمان
6- آموزش قرآن
7- علوم تجربی
8- هدیه های آسمان ویژه اهل سنت
9- هدیه های آسمان ویژه اقلیت های مذهبی

دروس پنجم دبستان

1- فارسی خوانداری
2- فارسی نگارش
3- ریاضی
4- هدیه های آسمان
5- کار و فناوری
6- علوم تجربی
7- آموزش قرآن
8- مطالعات اجتماعی
9- هدیه های آسمان ویژه اهل سنت
10- هدیه های آسمان ویژه اقلیت های مذهبی

لیست دروس ششم ابتدایی.

1- فارسی ششم دبستان
2- نگارش فارسی
3- ریاضی
4- آموزش قرآن
5- علوم تجربی
6- هدیه های آسمان
7- کتاب کار و فناوری
8- مطالعات اجتماعی
9- کتاب کار تفکر و پژوهش
10- هدیه های آسمان ششم دبستان ویژه اهل سنت


 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

1 comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *