تدریس خصوصی علوم ابتدایی | معلم علوم ابتدایی

آموزش خصوصی علوم دبستان

تدریس خصوصی علوم ابتدایی، با معلم ویژه دبستان مسلط به روشهای نوین آموزی صورت می پذیرد. با توجه به اینکه چندین سال است که تغییراتی در روش تدریس و محتوای درسی علوم دبستان اعمال شده است دانش آموزان نیاز بیشتری به معلم خصوصی پیدا کرده اند اما چیزی که بسیار مهم است بایستی حتما والدین از معلمان آموزش و پرورش استفاده کنند که این  آموزشگاه مرجع معلمان رسمی دبستان در کشور می باشد.

معلم خصوصی دبستان

آموزش خصوصی علوم دبستان

با توجه به حساس بودن مقطع دبستان، هم والدین و هم معلم خصوصی بایستی با همکاری و صبوری روند یادگیری شاگرد را دنبال کنند. دانش آموزان دبستان برخی اوقات با مسائلی مانند این موارد مواجه اند: ارتباط نگرفتن با معلم مدرسه – ارتباط نگرفتن با همسالان – احساس خوب نداشتن در اثر جدایی از والدین در مدرسه – اضطراب صحبت کردن در جمع بنابراین وظیفه معلم خصوصی در درجه اول شناسایی نقاطی است. که بایستی برای تقویت درس شاگرد مورد توجه قرار بگیرند. و سپس حل اشکالات و مسائل روانشناختی و انگیزشی در دانش آموزان را در نظر بگیرند.

بهترین روش تدریس علوم ابتدایی

روش های آموزش و تدریس دبستان برخلاف شیوه های سنتی که فقط مبتنی بر سخنرانی بود. بر پایه ارتباط گرفتن و استفاده از ابزارهای بازی و روش های نوین آموزشی  استوار است.

علوم دبستان کتاب پایه ای بسیار مهمی است. در واقع هنر و ظرافت معلم برای تدریس خصوصی علوم دبستان در این است که بتواند با متدهای نوین آموزشی و از طریق تکنیک هایی مانند بازی، نقاشی، شعر و … تدریس کند. و دانش آموز را علاوه بر تسلط به درس فارسی دبستان به علاقه مندی بالای برسانند

 درس علوم دبستان چنانچه به صورت اصولی آموزش داده شود دانش آموز با علاقه زیاد در مقاطع بالا هم از درس ریاضی لذت می برد. و لازم به ذکر است دانش آموزانی که در پایه دبستان نسبت به درس فارسی علاقه نداشته باشند. این مشکل حتی تا زمان کنکور و دانشگاه همراه دانش آموز خواهد بود. و تلاش اساتید کانون بر این است که با روش های آموزشی استاندارد و نوین مشکل پایه درسی دانش آموزان را حل کنند و آنها را به درس ریاضی علاقه مند کنند.

قیمت هرجلسه تدریس خصوصی علوم دبستان

قیمت کلاس های خصوصی علوم اول ابتدایی در استادبانک از حدود هر جلسه ای 45هزارتومان تا 150هزارتومان متغیر است.

زمان هر جلسه تدریس خصوصی علوم دبستان

هرجلسه، یک و نیم ساعت معادل 90 دقیقه است. تمامی اساتید دبستان کانون پایه تا ویژه به طور دائم مورد ارزیابی قرار میگیرند. سختگیری و حساسیت کارشناسان ما در ارزیابی استاد، تضمینی بر کیفیت بهترین اساتید ما دارد است.

 

تدریس خصوصی معلم دبستان

تدریس خصوصی علوم اول دبستان

والدین عزیز که دانش آموز اول ابتدایی دارید و قصد دارید یک معلم خصوصی علوم اول ابتدایی انتخاب کنید ما بهترین و تخصصی ترین اساتید اول دبستان را در کانون انتخاب کردیم. که بهترین خدمات آموزشی را برای دانش آموز شما ارائه کنیم.  باید دانش آموز از مقطع دبستان درس علوم خود را قوی کند تا در مقاطع بالاتر به مشکل بر نخورد. پدر مادرها باید توجه کنند این مقطع از تحصیل حساس ترین مقطع تحصیلی است و بایستی نهاید توجه و دقت را به عمل آورند.

 

تدریس خصوصی علوم دوم دبستان

کانون تدریس خصوصی دبستان با گـــــــــــردآوری بهترین معلم های خصوصی ریاضی دوم ابتدایی و اساتید آموزشی سطـح كشور و بعد از بررسی سوابق و تایید آنها، با فراهم كـــــــردن بستر مقــــــایسه و رتبه بنــدی بر اساس قیمت و سطح تدریس اساتید علوم سوم ابتدایی در انتخاب بهتر به دانش پذیران كمك می كند. دانش پذیران می توانند مدرسین موردنظرخود را بر اساس دروس ، منطقه و رتبه بندی در كل كشور به راحتی جستجو كرده و پس از انتخاب، بصورت آنلاین درخواست دهند.

 

تدریس خصوصی علوم سوم دبستان

هرچه دانش‌آموزان دوره ابتدایی بیشتر پیش می‌روند. و به مقاطع تحصیلی بالاتری می‌رسند، پیچیدگی دروس، جزییات موجود در مباحث و اهمیت آن‌ها بیشتر می‌شود. به‌همین دلیل کلاس سوم دبستان را می‌توان شروع مرحله‌ای جدید و البته مهم برای درس علوم دانست. بعد از درک مفاهیم اولیه در علوم دوم دبستان ، علوم سوم ابتدایی، دانش‌آموزان را با مفاهیــــــــم بیشتر آشنا می‌کـــــــند.

آموزش علوم سوم دبستان که دغدغه بسیاری از والدین است. و نقطه ضعف بزرگ خیلی از دانش‌آموزان سوم ابتدایی محسوب می‌شود. برای درک همــــــین مفهوم است که دانش‌آموزان سوم به مدرس خصوصی علوم سوم دبستان نیاز دارند. اگر کودک سوم دبستانی شما هم نسبت به درس فارسی، یادگیری درستی ندارد، پیشنهاد کانون تدریس خصوصی علوم دبستان و آموزش خصوصی علوم سوم در تهران است. که بهترین اساتید را می توانید داشته باشید.

تدریس خصوصی ریاضی دبستان

تدریس خصوصی علوم چهارم دبستان

معلمان کانون تدریس خصوصی دبستان که به صورت خصوصی در مقطع ابتدایی هستند. مطالب علوم چهارم دبستان رابه گونه ایی به شاگردان خود آموزش می دهند. که هم باعث تقویت قدرت ذهنی و افزایش یادسپاری مطالب شود. چون ذهن این کودکان کاملا باز است و هر آنچه را که به آنها یاد داده شود تا پایان عمــــــردر ذهـــــــن آنها باقی مــی ماند. پس مطالب تدریس خصوصی علوم چهارم دبستان به صورت کاملا مفهومی وعمیق و با دقت وتمرکز بالا آموزش داده می شود. و هر گونه ابهام را برای دانش آموز از بین ببرد.

 

تدریس خصوصی علوم پنجم دبستان

بسیاری از این کلاس خصوصی علوم پنجم دبستان و معلمانی که برای تدریس انتخاب می شوند. جهت رفع ابهـــــام وتسلط و فهم و عمق بیشتر مطالب در ذهن شاگردان است. پیشنهاد کانون تدریس خصوصی دبستان آموزش خصوصی علوم سوم با برترین معلمان در تهران است. که بهترین اساتید را می توانید داشته باشید.دوره ابتدایی اولین مرحله رسمی آموزشی کودکان می باشد.به همین خاطـــــر بیشترین اهمیت را در دوره تحصیلی در بر می گیرد. کانون تدریس خصوصی و آنلاین علوم دبستان پنجم بهتــــــرین اساتید را بـــــــــرای شما در نظر خواهد گرفت.

 

تدریس خصوصی علوم ششم دبستان

تدریس خصوصی علوم ششم دبستان  دارا ی اهمیت بسیار بالایی می باشد. همچنان که هـــــم اساتید و هم والدین گـــــــرامی مستحضر هستند. پایه ششم دبستان در ادامه تحصل دانش آموزان بسیار نقش حیاتی را ایفا می کند. و ضعف در این پایه آسیب جبران ناپذیری را به شرایط تحصیلی دانش آموزان وارد می کند. پس چنانچه در درس ریاضی ششم دبستان ضعیف هستید. کادر کـــــانون با معلم های رسمی ششم ابتدایی، برای تدریس خصوصی علوم ششم با بالاترین کیفیت آموزشی آماده ارائه خدمات آموزشی می باشند.

در تدریس خصوصی علوم ششم ابتدایی مهمترین و اولین عامل در پیشرفت دانش آموزان مرحله آشنایی استاد با روشهای نوین و آموزش و پرورش است. تمام درس های ششم ابتدایی  و همچنین درس علوم ششم ابتدایی به صورت تفهیمی می باشد. که اکــــثر کودکان در این دروس به مشکل برخورد می کنند.به همین دلیل اغلب خانواده ها برای اینکه کودکان آنها ضعیف عمل نکنند. و بعضا از لحاظ روانی به به مشکل نخورند می توانند از بهترین معلم خصوصی کانون برای آموزش به کودکان خود کمک بگیرند.

 

چرا کانون تدریس خصوصی علوم بهترین آموزشگاه دبستان است؟

کانون تدریس خصوصی دبستان به صورت کاملا تخصصی در طول چند سال فعالیت در زمینه تدریس خصوصی افتخار برگزاری کلاس با بیش از20 هزار شاگرد را داشته است. با برگزاری هرجلسه تلاش کرده ایم تا کیفیت اساتید و افزایش رضایت شاگردان را روز به روز افزایش دهیم. و نکته قابل افتراق با آموزشگاه های دیگر این است که تمام اساتید آموزشگاه معلمان رسمی  مدرسه می باشند.

 

چرا معلمان علوم کانون از بهترین معلم های علوم دبستان ایران هستند؟

چنانچه بدنبال معلم علوم آنلاین و یا حضوری دبستان در منزل تان و یا آنلاین هستید، بهترین اساتید ایران با سابقه تدریس رسمی و گروهی با روشهای استاندارد آموزشی در کانون فعالیت دارند. اگر شما بدنبال معلم علوم دبستان آنلاین و یا حضوری در منزل تان هستید، بهترین اساتید دبستان آماده ارائه خدمات آموزشی در کانون هستند.

 • تدریس حضوری و آنلاین علوم دبستان

  • آموزش حضوری و آنلاین علوم اول دبستان
  • معلم حضوری و آنلاین علوم دوم دبستان
  •  آموزش در منزل و مجازی  علوم سوم دبستان
  • کلاس آموزشی حضوری و مجازی علوم چهارم دبستان
  • تدریس حضوری و آنلاین علوم پنجم دبستان
  • تدریس حضوری و آنلاین علوم ششم دبستان

نحوه برگزاری کلاس با معلم خصوصی علوم

کلاس به صورت حضوری در منزل شاگرد و یا آموزشگاه و یا با استفاده از نرم افزارهای اینترنتی بسیار ساده، کاربردی و پیشرفته ، آموزش بصورت آنلاین که از نظر محتوایی و انتقال کامل و دقیق مفاهیم و باکیفیت، هیچ تفاوتی با کلاس حضوری در منزل شاگرد و یا آموزشگاه ندارند.

دانش آموزان نمونه آموزشگاه

دانش آموزان نمونه آموزشگاه تدریس خصوصی ریاضی دبستان
تماس با آموزشگاه کانون تدریس خصوصی دبستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *